Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Із росії повернули десятеро дітей, яких вивезли з Харківщини

Із росії повернули десятеро дітей, яких вивезли з Харківщини

діти війна Наразі відомо, що із Борівської громади окупанти вивезли щонайменше 25 дітей. Діти були вивезені під час окупації в Харківській області. Близько десяти дітей батьки вже повернули. 

Зараз багато дітей знаходяться в росії. Вони були примусово депортовані до рф. Про це повідомив Олександр Тертишний, голова Борівського селища. 

У серпні окупанти відправили 25 дітей із Борівської громади до Геленджика. Також з ними поїхали діти із Ізюма та Куп'янська. Діти, яких незаконно депортували середнього та старшого віку. Деяких дітей вже забрали через Луганську область. 

"Так, батьки їх віддали на море поїхати. З цим ще треба буде розбиратися. Як нам сказали, на другу зміну, але батьки схвильовані, безумовно, що вляпалися в таку ситуацію. Частина батьків вже поїхали й позабирали своїх дітей через Луганську область. Думаю, вже дітей десять повернули", — сказав Олександр Тертишний.

Також стало відомо, що сотні дітей із Харківщини до сих пір залишаються у російських «дитячих таборах». Дітей, яких забрали до росії із Харківщині хочуть повернути. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола