Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество На Харківщині ворожі ДРГ намагалися здійснити розвідку

На Харківщині ворожі ДРГ намагалися здійснити розвідку

Харківщина Експерти розповідають, що наразі майже у всіх областях України виявляють ворожі ДРГ, які виконують різні задачі та вказівки. Не виключенням стала і нещодавно звільнена Харківщина. Там була затримана ворожа ДРГ, яка намагалася здійснити розвідку. 

Стало відомо, що на нещодавно звільненій Харківщині ворожі ДРГ намагалися здійснити нічну розвідку. Уночі на Харківщині українські захисники присікли спробу ворожої ДРГ на Харківщині провести розвідку. 

В’ячеслав Задоренко Дергачівський міський голова розповів, що вночі росіяни намагалися здійснити розвідку територій Дергачівської громади за допомогою диверсійно-розвідувальних груп. За його словами, Збройні Сили України завжди присікають такі спроби і знищують ворожі ДРГ. 

Також, за його словами, протягом минулої доби окупанти з Бєлгородської області обстрілювали зі ствольної артилерії та РСЗО території Токарівського, Козачолопанського, Проходівського старостатів громади.

Також, усім громадянам важливо бути пильними та повідомляти захисникам України чи спеціальним органам про підозрілих осіб. Це допоможе якнайшвидше звільнити Україну від ворогів та зберегти життя людей. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола