Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Італія допоможе харків'янам пережити цю зиму

Італія допоможе харків'янам пережити цю зиму

Харків зимаЦя зима буде дуже важкою для кожного українця. Харків – місто, яке потерпає від російської агресії і експерти придрікають, що ця зима для харківських жителів стане найтяжчою. Італія допоможе харків'янам пережити цю зиму. 

Ні для кого не секрет, що ця зима стане дуже тяжкою для кожного українця. Харків – це місто, яке з перших днів потерпає від російської агресії. Кожен день його обстрілюють, внаслідок чого руйнується цивільна інфраструктура, яка забезпечувала людям комфортне життя. 

Стало відомо, що у Харкові був підписаний меморандум про співпрацю з італійською гуманітарною організацією «Інтерсос». Представники цієї організації будуть надавати гуманітарну допомогу постраждалим від війни мешканцям регіону. 

«Наразі в нас важливе завдання – підготовка Харкова до зими, так би мовити, утеплення, як ми називаємо. Але в цю програму буде включено багато пунктів. Якщо це можливо, сьогодні ми хотіли б зрозуміти, які потреби є в міста Харків, і чим «Інтерсос» може допомогти в підготовці до зими.» - розповів проектний менеджер гуманітарної організації «Інтерсос» Алессія Мінієрі.

Ігорь Терехов, міський голова попередив, що ця зима буде найскладнішою та з багатьма викликами і, можливо, непередбачуваними обставинами. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола