Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Хто зможе отримати паливну деревину від держави?

Хто зможе отримати паливну деревину від держави?

дроваЕнергетична ситуація зараз в країни зараз нелегка. Багато експертів та політиків попереджають, про складну зиму і закликають підготовитися до неї заздалегідь. Держава також не стоїть осторонь, тому забезпечить людей паливною деревиною. Хто і як зможе отримувати безкоштовно паливну деревину від держави?

Нещодавно стало відомо, що українці зможуть отримати безкоштовно паливну деревину від держави. Отримати деревину зможуть всі домогосподарства восьми прифронтових областей. 

Усі регіони, які прилягають до зони бойових дій з 1 листопада почнуть отримувати безкоштовну паливну деревину для обігріву своєї домівки. Про це розповіли в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

До 8 прифронтових областей належать: Донецька, Запорізька, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська та Дніпровська області. Жителі цих областей отримають паливну деревину з доставкою додому. 

Для того, щоб отримати безкоштовно паливну деревину, необхідно написати заяву в органи місцевої влади. При собі треба мати такі документи: паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган), документ, що підтверджує наявність відповідного соціального статусу. Точний перелік документі уточнюйте в органах місцевої влади. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола