Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество У Харківській області вже розпочався опалювальний сезон

У Харківській області вже розпочався опалювальний сезон

опалення ХарківНі для кого не секрет, що ця зима буде непростою для українців. Тим не менш влада різних міст та комунальні служби роблять все можливе, щоб забезпечити людей теплом. Не виключенням є і Харківська область, де вже розпочався опалювальний сезон.

Як стало відомо, в Харківські області вже розпочався опалювальний сезон. За словами експертів, область наразі активно готується до холодів. Олег Синегубов, керівник харківської ОВА розповів, що зараз де це можливо ведуться роботи щодо відновлення роботи котелень. Ремонтні бригади усувають дефекти на тепломережах. 

На момент 21 листопада 2022 року в області відновили роботу 98% котелень, які були заплановані до включення. Тепло вже подається до 97% багатоквартирних будинків. Також теплом забезпечені 98% об'єктів соціальної інфраструктури. 

За словами Олега Синегуба, це стосується у том числі і Ізюма, Куп'янська, та інших де окупованих населених пунктів. Керівних Харківської області також розповів про ситуацію у області в цілому. Так, в Ці вихідні електроенергію подали в Куп'янськ-Вузловий. Там люди були без електропостачання декілька місяців.  

Також продовжується відновлення постачання блакитного палива. Днями було відновлено подачу газу у звільненому с. Липці Харківського району.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола