Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Деокуповану Балаклію повністю підключать до електропостачання

Деокуповану Балаклію повністю підключать до електропостачання

БалакліяНаші українські військові деокупували велику територію, зокрема на Харківщині. Попри те, що люди дуже щасливі, що села та міста повертаються додому, до Україні, існує маса проблем, які спричинила війна та дії загарбників. Зокрема є багато питань і в Балаклії. Там спостерігаються проблеми з електропостачанням.

Влада пообіцяла, що упродовж місяця Балаклія буде повністю підключена до електропостачання. Деокуповану Балаклію Харківської області планують повністю підключити до електропостачання протягом місяця. Але буде братися до уваги військва ситуація. Про це заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

"Стосовно світла: ми відновимо частину електромережі до кінця цього тижня. Протягом місяця ми прогнозуємо, що повністю підключимо місто до електропостачання. Однак це залежатиме від тієї військової обстановки, яка складатиметься", - заявив Синєгубов журналістам під час престуру в деокуповані райони Харківської області.

За його словами, в першу чергу, буде відновлюватися критична інфраструктура. Далі буде допомога людям по відновленню житла (встановлення вікон, ремонт дахів, тощо).Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола