Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Як буде відновлюватися Харків після війни?

Як буде відновлюватися Харків після війни?

ХарківНі для кого не секрет. Що Харків дуже постраждав від рук агресора. До сих пір першу столицю України обстрілюють. Тому житлові будинки і об'єкти інфраструктури дуже постраждали. Голова Харківського ОВА Олег Синєгубов розповів, як саме буде відбудовуватися Харків після війни.

Олег Синєгубов наголосив, що Харків і область являються прикордонними територіями, тому перш за все мова йде про укріплення оборони регіону. 

“Ми розуміємо, що залишаємося прикордонним містом. І нам потрібно вибудовувати військову складову таким чином, щоб бути готовими будь-якої миті надати належну відповідь можливій військовій агресії”, - сказав Олег Синєгубов. 

 Далі планується відродження економіки. Треба буде продумати певні важелі, які допоможуть повернути підприємства, які продовжують інвестувати у місто. Таким чином можна буде зберегти економічний темп розвитку, який був до війни. 

Ще одною важливою складовою у відбодові міста є її місцеві жителі. Важливо забезпечити їх гідними умовами проживання і роботою. Олег Синєгубов наголосив, що Харків був найкомфортнішим містом для проживання, а також справжнім Європейським містом. Тому важливо повернути йому цей статус. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола