Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество В Харкові зруйновано майже 2000 житлових будинків

В Харкові зруйновано майже 2000 житлових будинків

ХарківХарків – це одне із міст, яке дуже постраждало від війни, яку розпочала рф проти України. Наразі, в Харкові зруйновано майже 2000 житлових будинків, а також з міста виїхала третина місцевих жителів. 

Наразі відомо, що у наслідок обстрілів було зруйновано 1929 житлових будинків. Про це розповів міський голова Харкова Ігор Терехов. За його словами, 30% харківських жителів виїхали з міста. Це переважно жінки, діти та люди похилого віку. Наразі виїхати з Харкова можна поїздом чи автомобілем. 

Голова Харкова особисто був на вокзалі, щоб дізнатися про настрій людей, а також про те, як відбувається процес евакуації. За його словами паніки у людей немає. Він також наголосив, що очікування поїздів зараз відбувається у тунелі, що не було великого скупчення людей, так як враховується можливість обстрілів. Це не дуже зручно для людей, але безпечно. Також, абсолютно всі охочі можуть виїхати із міста. 

Варто відзначити, що вже почалася робота над розробкою реконструкції Харкова. Стало відомо, під час відновлення міста будуть задіяні найкращі дизайнери світу. До прикладу. Норман Фостер вже дав згоду на участь у цьому процесі. Він вже розпочав роботу над планом реконструкції Харкова. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола