Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество У Чугуїв почали повертатися люди

У Чугуїв почали повертатися люди

ЧугуївВ багато міст та сіл, де точилися бої почали вертатися люди. Хоча місцева рада ще не рекомендує цього роботи. Так, стало відомо, що і в Чугуїв почали вертатися місцеві жителі. Про це розповів голова Харківської обласної воєнної адміністрації, Олег Синегубов. 

Наразі, люди почали повертатися у Чугуїв. Стало відомо, що комунальні працівники відновили електропостачання для більш ніж 5 тисяч жителів Малинівки. У селі Кам'яна Яруга відновили газопостачання. Там живуть більш ніж 2 тисячі людей. Інші населенні пункти, поки що постачаються генераторами. 

Треба відмітити, що у районі функціонує гуманітарний хаб. Сюди доставили десятки тон вантажу з всім необхідним та продуктами харчування. 

Олег Синегубов розповів, що місцевою владою було оглянуто Чугуїв піс жорстоких дій окупантів. Зруйновані заклади освіти, заклади культури, мости, а також пошкоджена дамба Печенізькому водосховищі. Знищені або пошкоджені 40 багатоквартирних будинків, а також більш ніж 300 будинків у приватному секторі. 

Нагадаємо, що Чугуїв – місто, яке дуже постраждало з перших днів війни від атак російських окупантів. 24 лютого тут померла перша дитина. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола