Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество У Харкові впали ціни на оренду квартир

У Харкові впали ціни на оренду квартир

нерухомість ХарківХарків не тільки постраждав фізично від російської агресії, але і економічно. Так, експерти повідомили, що ціни на оренду житла у місті подешевшала в декілька разів. Про це розповів Ігор Балака, віце-президент асоціації спеціалістів по нерухомості в Україні. 

Харків дуже постраждав від агресії з боку росії. Також постраждала і економіка міста. Це негативно відбилося і на ринку нерухомості. Так, ціни на оренду житла впала на 50%. До прикладу, до повномасштабного вторгнення російських військ на територію України середня ціна стандартної квартири складала 5-6 тисяч гривень, а зараз її ціна – 3-4 тисячі гривень. 

«У Харкові ринок нерухомості починає оживати, але поки досяг лише 50% довоєнного рівня. Якщо казати за оренду, то на даний момент є попит на приватні будинки та 1-2 кімнатні квартири в відносно спокійних районах Харкова. Поїхали з міста багато студенів, іноземців, тому житла для оренду багато», - розповів Ігор Балака. 

Також знизилися ціни і на житло, яке люди хочуть купувати. Наразі також відновився процес по купівлі-продажу нерухомості у Харкові. Ціна на нерухомість у Харкові знизилася приблизно на 20%. До прикладу, квартиру, яка коштувала до повномасштабної війни можна було придбати за 50 тисяч доларів. Тепер така ж сама квартира коштує приблизно 40-43 тисячі доларів. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола