Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество У Харкові та області не будуть проводити нічних богослужінь

У Харкові та області не будуть проводити нічних богослужінь

ВеликденьВійна в Україні, яку розпочала росія досі триває. Нажаль, Харків став тим містом, яке дуже постраждало і страждало від агресії зі сторони рф. Тому було прийнято рішення, що нічних богослужінь у місті і області не буде. 

Великдень – велике свято для кожного українця. Але під час війни треба бути обачним та вимушено відмовитися від деяких свої звичок та звичаїв. Так, у Харкові та харківській області нічних богослужінь не буде. 

Відмітимо, що у Харкові на Великдень змінено комендантську годину, а також нічних богослужінь не буде. Комендантська година буде тривати з 19:00 23 квітня до 5:00 24 квітня. Під час комендантської години заборонено перебувати і пересуватися по вулиці. Треба бути готовим до евакуації, а під час повітряної тривоги перебувати в укритті. Про це розповів Олег Синєгубов, голова Харківської ОДА. 

Олег Синєгубов наголосив, що були проведені зустрічі із представниками церков та спільним рішенням було прийнято те, що нічних богослужінь не буде. Не можна допустити масових скупчень людей, тому, що безпека людей понад усе!

Варто відзначити, що у багатьох містах було відмінено нічні богослужіння, у деяких регіонах вперше за час війни ввели комендантську годину. Це все зроблено для безпеки українських жителів. Експерти попереджають про можливі ракетні удари та провокації. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола