Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество У Харківському метро роздають книги та проводять майстер-класи для дітей

У Харківському метро роздають книги та проводять майстер-класи для дітей

метро Харьков Метро у Харкові стало прихистком для багатьох людей з початку повномасштабної війни росії проти України. Люди вимушені жити у метро, щоб захистити себе і своїх близьких від загрози та зберегти своє життя. 

Наразі багато людей примусово повинні були відмовитися від свого звичайного, комфортного життя, щоб зберегти своє життя і життя своїм близьким. Саме тому, багато харківчан мусять жити у метро, так як це надійне сховище. 

Для жителів метро намагаються створити цікаве дозвілля в рамках проекту «Мирне майбутнє України». Про це повідомила прес-служба Харківської міської ради. На станціях харківського метро продовжують роздавати книги та проводити майстер-класи для діточок. 

Так, на станції метро «Академіка Бакетова» бібліотекари київського району організували буккросинг та роботу імпровізованого бібліотечного пункту. А на таких двох станціях метро як «Холодна гора» та «Армійська» провели 2 майстер-класи. 

Перший майстер-клас був по малюванню від молодого художника Арсенія Поляха на станції метро «Холодна гора». Другий майстер-клас буд творчим заняттям, яке провели співробітники Центральної бібліотеки імені Д.І. Писарева Немішаєвського району н станції метро «Армійська». Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола