Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Подати документи до Харківського політеху можна в інших містах

Подати документи до Харківського політеху можна в інших містах

харківський політехСтатистика показувала, що до розпочатої повномасштабної війни росії проти України дуже багато абітурієнтів хотіли вступити саме до Харківського політеху. Наразі, ВУЗ тимчасово переїхав у інші міста, тому абсолютно всі бажаючі зможуть подати документи та вступити до Харківського політеху.

У прес-службі ВУЗу з посиланням на ректора Євгена Сокола, повідомили, що кожен бажаючий зможе подати документи до вишу у декількох містах. Наразі доступні три центри прийому документів, а саме:

  •  Харків (вул. Кирпачова,2);
  •  Чернівці (Головна вулиця, 203);
  •  Полтава (Пушкіна, 83а).

"Сьогодні, з урахуванням військового стану, ми відкриваємо ці три пункти, щоб абітурієнти могли звернутися до найближчих для себе приймальних комісій ХПІ, поспілкуватися та отримати всю необхідну інформацію. Разом з тим, цього року є дуже важлива частина надходження - складання тесту НМТ - Національного мультипредметного тесту. Ми також організуємо локацію для його прийому у Харківському політеху", - розповів Євген Сокол.

Детальну інформацію про вступну кампанію 2022 року ви можете знайти на офіційному веб-ресурсі вишу. 

Нагадаємо, що Харківський політех пропонує своїм українським абітурієнтам, які виїхали і знаходяться у Німеччині отримати подвійний диплом. Абітурієнти можуть стати учасниками програми подвійних дипломів із Магдебурзьким університетом Отто-фон-Геріке - OVGU (Німеччина).Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола