Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Норман Фостер готовий брати участь у відновленні Харкова

Норман Фостер готовий брати участь у відновленні Харкова

Норман ФостерХарків став містом, яке дуже постраждало від агресії зі сторони рф. Але влада міста та міжнародні партнери говорять про Те, що Харків відбудується і стане ще кращим ніж був. Наприклад, один з найвідоміших сучасних архітекторів світу Норман Фостер готовий брати участь у відновленні Харкова. 

Норман Фостер – це британський архітектор і дизайнер, який є лауреатом Імператорської та Пріцкерівської премії архітектор "Apple Park". Він готовий брати участь у відновленні Харкова. Про це повідомила Харківська міська рада. Наразі ніяких інших деталей немає. 

Цікаво відзначити, що Архітектурне бюро Нормана Фостера "Foster+Partners" було засновано 1967 року. Норман Фостер тісно пов'язаний із розвитком архітектури у стилі хай-тек та раннім впровадженням енергоефективних технологій будівництва. 

Він спроектував найдорожчу будівлю з будь-яких збудованих у 1980 році, а саме будівлю банку HSBC у Гонконгу, а у 2004 – найвищий міст у світі, Віадук Мійо на півдні Франції. З 2009 року і до кінця життя Стіва Джобса, Норман Фостер працював над дизайном штаб-квартири "Apple". 

В Харкові з початку повномасштабної війни. Яку розпочала рф проти України було зруйновано 1617 багатоповерхових житлових будинків. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола