Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество НаХарківщині провели успішну евакуацію людей

НаХарківщині провели успішну евакуацію людей

евакуація На разі деяка частина Харківщини знаходиться під окупацією. З приходом російських агресорів на ці території, життя людей суттєво погіршилося. До цього ж важливо додати ще й постійну небезпеку. Зараз стало відомо, що на Харківщині провели успішну евакуацію людей. Евакуювали майже 900 людей. 

У Харківській області з тимчасово окупованих територій була здійснена успішна евакуація людей. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова з тих територій було вивезено 872 громадянина України. 

Евакуація була здійснена 1 серпня. Зауважимо, що це перший етап евакуації із окупованих територій Харківщини. Серед всіх евакуйованих людей було 203 дитини. Наразі всі евакуйовані особи перебувають у безпеці. 

"Дякуємо усім обласним службам, які брали участь у підготовці та проведенні евакуації: медичним, рятувальним, правоохоронним підрозділам, органам місцевого самоврядування, РВА, Департаменту цивільного захисту ХОВА. Окрема подяка волонтерам, які надають неоціненну допомогу вивезенню мирного населення з окупованих територій, хоч це часто небезпечно і для них самих", - наголосив Синєгубов.

Він також зауважив, що влада тримає зв'язок з усіма людьми, які ще знаходяться на окупованих територіях. Їм надаватимуть усю можливу допомогу. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола