Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество На Закарпатті проводять психологічну реабілітацію дітей з Харківщини

На Закарпатті проводять психологічну реабілітацію дітей з Харківщини

дітиНаразі багато діток зі всієї України мають певні проблеми, які виникнули внаслідок війни. Так, наразі діти з Роганської громади Харківщини відпочивають та відновлюються в Драгівські громаді на Закарпатті.

Нажаль, багато дітей в Україні зазнали як психологічних, так і фізичних травм від агресії з боку рф. Багато дітей потребують відпочинку та кваліфікованої допомоги. Саме тому, для таких дітей розробляють спеціальні програми, які повинні їм допомогти. Так, дітки з Роганської громади Харківщини наразі відпочивають і відновлюються на Закарпатті. 

Більшість цих дітей пізнали всі жахи війни. Вони бачили як обстрілюють іх будинки, мусили жити два місяці у підвалі під постійними обстрілами, їм не вистачало їжі та води. Це все тяжко перенести дорослій людині, що вже казати про дитячу психіку. 

Завдяки проекту «Згуртовані громади» дітлахи мають шанс на психологічну реабілітацію та повноцінний відпочинок. Проект «Згуртована громада» впроваджується завдяки Всеукраїнській асоціації громад за підтримки USAID «АГРО».

Програма передбачає насичену розважально-оздоровчу програму. Під час роботи з психологами дітки від 10 до 13 років розповідають, що тільки зараз змогли нормально спати. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола