Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество На Харківщині проводять обов'язкову евакуацію

На Харківщині проводять обов'язкову евакуацію

евакуація На разі у Харківські області триває евакуація людей із Барвінкового та Лозової. Про це розповів Олег Синєгубов, губернатор Харкова. 

В Харківській області йде евакуація людей з Барвінкового та Лозової. Олег Синєгубов зазначив, що наразі евакуація йде тільки з двох населених пунктів – Лозова та місто Барвінкове. На сьогоднішній день інших населених пунктів для евакуації не додавалося. За його словами, евакуація проходить через те, що тут є великі ризики ведення активних бойових дій. Також є ризик того, що ці населенні пункти будуть взяті в оточення ворогом або наступ на ці території ворогом. 

За словами голови ОВА в Харківській області поки що не планується обов'язкова евакуація. Він наголосив, що місто Харків, а також інші населенні пункти окрім вище зазначених не знаходяться під таким ризиком. 

Наразі за поточною ситуацією слідкують. Як тільки будуть приводи, влада буде негайно реагувати на нові виклики. Місцянам рекомендують не панікувати і слідкувати за інформацією. 

Відмітимо, що багато психологів рекомендують спиратися на власні відчуття та емоційний стан. Якщо ви відчуваєте, що потрібно евакуюватися, ви завжди можете це зробити. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола