Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Молодіжна рада передає харківським дітям харчування та предмети гігієни

Молодіжна рада передає харківським дітям харчування та предмети гігієни

діти Харків Під час війни багато мам потребують допомоги. Статистика показує, що в містах, де ведуться активні бойові дії, дуже часто не вистачає самих простих речей. Саме тому, молодіжна рада при Харківському міському голові, за тиждень (з 26 березня по 1 квітня) було зібрано і отримано більш ніж 15 тон дитячого харчування. 

Молодіжна рада оприлюднила звіт про свою роботу. Так, на минулому тижні команда розвезла і передала більш ніж 1,3 тисячі продуктових наборів та біля 1 тисячі пакетів допомоги із підгузниками, предметами гігієни, ліками. Більш ніж 400 пакетів було доставлено адресно, а біля 600 – з самовивезенням.  Більш ніж 1 тисячі пакетів з продуктами харчування було передано організаціям-партнерам. 

Молодіжна варта також розказала, що на минулому тижні команда допомогла ще й нашим захисникам. Їм було передані спальні мішки. Людям, які тимчасово мешкають у бомбосховищах також передали теплі ковдри. 

Крім цього, адресну допомогу від молодіжної ради отримають дві дівчинки, які народилися за звітний період в пологових будинках у Харкові. 

Для того, щоб отримати гуманітарну допомогу, треба заповнити спеціальну гугл-форму. Всі заявки обробляються і доставляються за вказаною адресою. Кількість днів на обробку заявки залежить від того, яка кількість надійшла їх за день. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола