Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Мер Харкова не бачить необхідності у масовій евакуації

Мер Харкова не бачить необхідності у масовій евакуації

Терехов Наразі, у декількох областях України оголошена евакуація цивільного населення. Мер Харкова зараз не бачить необхідності у масовій евакуації населення. За його словами не він, не військові не бачать необхідності у масовій та централізованій евакуації місцевих жителів. 

З деяких регіонів здійснюється централізована евакуація населення. Мер Харкова, Ігор Терехов сказав, що на даний момент немає підстав для масової централізованої евакуації населення. Він розповів, що не він, не військові не бачать у цьому потреби. 

Наразі, мова йде про лише про необхідну евакуацію з таких районів Харкова як Лозовський та Барвенковський. Тут, по даний українських військових може загостритися воєнна ситуація. 

Пряма мова мера міста, Ігоря Терехова: «Харків добре озброєний і готовий до оборони міста. Необхідності для проведення централізованої та масової евакуації не бачать як військово-цивільна адміністрація, ні військові, ня я, як харківський голова».

Нагадаємо, що раніше дійсно військова-цивільна адміністрація наполегливо рекомендувала евакуюватися жителям Лозової та Барвенкова у зв'язку очікуваного наступу військ рф. Цю інформацію також підтвердив і мер міста. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола