Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество До чого готуватися школярам та студентам у новому навчальному році?

До чого готуватися школярам та студентам у новому навчальному році?

школи ХарківЯк стало відомо, учбовий процес в Харкові та області буде розпочатий. Тим не менш, багато батьків, студентів, школярів та вчителів не знають, до чого готуватися у новому навчальному році. 

Уже завтра розпочинається новий навчальний рік і на Харківщині в тому числі. Експерти розповіли, що формат нового навчального року буде залежить, в першу чергу, від безпекової  ситуації в кожному регіоні. 

Через постійні ворожі обстріли усі заклади середньої, професійно-технічної та вищої освіти в області працюватимуть в онлайн-режимі. 

«Більшість ракет до нас летить із бєлгородської області. Час, за який долітає ракета, — 30–40 секунд до Харкова та приблизно 50 секунд до будь-якої точки нашої області. Мінімальний час, потрібний, аби спустити дітей у сховища, — чотири-п'ять хвилин», — розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Наразі, у регіоні пошкоджені 210 із 715 закладів середньої освіти. Повністю зруйновані – 20. Пошкоджені та зруйновані також профтехнікуми та виші. 

«У Харкові функціонує 184 заклади загальної середньої освіти різних типів. Наразі триває підготовка до нового навчального року», — додали в міському департаменті освіти.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола