Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Чи відкриють школи у Харкові та області?

Чи відкриють школи у Харкові та області?

школи Харків Багато людей цікавиться, чи відкриються школи у Харкові та області. На це питання дали відповідь у ОВА. 

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів, як саме буде відбуватися навчальний процес у Харкові та області. За його словами наразі триває активна підготовка в Харківській області до нового навчального року. Але наразі немає точного усвідомлення, як саме будуть працювати школи. Дане питання буде вирішене ближче до 1 вересня. 

Олег Синєгубов також наголосив, що наразі пріоритетом під час підготовки до нового навчального року є безпека дітей. 

"Виходячи в першу чергу від характеру бойових дій і наявних на той момент ризиків та загроз для життя і здоров'я дітей. Ми не маємо жодного права наражати наших дітей на небезпеку", - підкреслив Синєгубов.

Зараз іде активна робота по підготовці шкіл до навчального року, а саме проводиться аудит приміщень шкіл на наявність укриттів. Також облаштовуються ці самі укриття. 

Також голова Харківської ОВА поділився і сумною звісткою. На даний момент з 715 загальноосвітніх шкіл області, 17 повністю зруйновані обстрілами російських окупантів. 200 приміщень частково пошкодженні. Також не всі школи мають належні укриття, які повністю відповідають всім вимогам. Тільки 64 школи пройшли перевірку і готові до навчального року. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола