Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Частину Харківщини, Запоріжжя та Миколаївщини готують до обов'язкової евакуації

Частину Харківщини, Запоріжжя та Миколаївщини готують до обов'язкової евакуації

евакуаціяІрина Верещук, віцепрем'єрка-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявила, що деякі населені пункти Запоріжчини, Харківщини та Миколаївщини будуть готувати до обов'язкової евакуації, окрім Донеччини. 

В ефірі телемарафону, Ірина Верещук повідомила, що частина Харківщини, Запоріжчини та Миколаївщини будуть готувати до обов'язкової евакуації. 

"У черзі на обов'язкову евакуацію – Харківщина, Запоріжжя, включно з Миколаївщиною. Ми знаємо, що деякі частини, я не говорю про весь регіон, потребуватимуть обов'язкової евакуації. Ми до неї теж готуємося", – зазначила вона.

За її словами, з початку серпня вже вдалося евакуювати понад 10 тисяч жителів Донеччини в межах обов'язкової евакуації. 

Ірина Верещук зазначила, що держава надає транспорт для евакуації, харчування, проживання і медичне обслуговування абсолютно безкоштовно. Від людини потрібн лише згода на евакуацію.

Нажаль, військові та волонтери розповідають, що далеко не всі охоче сприймають пропозицію по евакуації. З такими людьми приходиться проводити роз’яснювальні роботи і поясняти їм яка небезпека може їх чекати. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола