Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Харківський ВУЗ переїхав у три різні міста України

Харківський ВУЗ переїхав у три різні міста України

Харків ВУЗ Нажаль, через розпочату широкомасштабну війну росіїї в Україні багато підприємств, учбових закладів і т.д. мусили тимчасово припинити свою роботу. Не виключенням став і один із ВУЗів в Харкові. Так, харківський ВУЗ переїхав у три різні українські міста. 

Стало відомо, що харківський університет внутрішніх справ евакуювався у три українських міста. Наразі навчання буде проходити у таких трьох українських містах як Вінниця, Кам'янець-Подільський, Кременчук. В цих підрозділах наразі готуються до вступної кампанії.

На даний момент у ВУЗ будуть зараховувати на конкурсній основі за підсумками внутрішніх вступних екзаменів. Для того щоб претендувати на бюджетне місце, студенту треба зареєструватися на порталі для кандидатів на навчання в закладі вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України по специфічним умовам. 

Ті студенти, які не можуть пройти медичну комісію повинні будуть надіслати скан-копії документів. Після відправки треба буде отримати смс-підтвердження про отримання документів. 

Нагадаємо, що з початку широкомасштабної війни в Україні, які розпочала росія, Харків дуже постраждав. Ворог умисно обстрілював місто, через що страждало цивільне населення і інфраструктура міста. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола