Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Общество Харківські педагоги готуються до навчального року

Харківські педагоги готуються до навчального року

школи Харкова Багато людей по всій Україні зараз знаходяться в стані невизначеності. Це стосується і працівників навчальних закладів. Не дивлячись на ситуацію, яка зараз існує, харківські педагоги активно готуються до навчального року. 

Як стало відомо, харківські педагоги готуються до зустрічі з дітьми у новому навчальному році. Експерти розповіли, що йде креативна підготовка до навчального року у харківських школах. 

Як розповіли у Міськраді, учителі Харкова дуже сподіваються на поліпшення військової ситуації у місті. Зокрема, педагоги Основ'янського району мають надію, що школи будуть мати змогу працювати в новому навчальному році. 

Вчителі та вихователі зараз дуже ретельно готують приміщення в освітніх закладах до занять. Вони почали створювати ігрові та навчальні простори, локації для психологічного розвантаження вихованців. Також оновлюються дидактичні матеріали. 

«Завдяки фантазії, креативності та творчості наших педагогів шкільні двори та території дитячих садків перетворюються на мальовничі фотозони та тематичні локації для прогулянок, де незабаром знову лунатиме дитячий сміх», - зазначили в районній адміністрації.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола