Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Харьков Новости Дерево, що виробляє не кисень, а енергію.

Дерево, що виробляє не кисень, а енергію.

солнечное деревоНа території харківського політеху посадили сонячне дерево від якого студенти та викладачі заряджають свої гаджети. Поміж каштанів та яблунь в Харкові з’явилось чудо-дерево, воно виросло на території політехнічного університету. В тім не відмінно від звичайних дерев це використовує енергію променів не для виробництва кисню, а для зарядки мобільних гаджетів та роздачі високошвидкісного інтернету.

      З настанням темряви, сонячне дерево працює ще, як ліхтар висвітлюючи все навколо різнокольоровими вогнями. Один зі співавторів проекту розповів про це дерево і принцип дії. Днем дерево за допомогою сонячних панелей заряджає акумуляторну батарею, що дозволяє використовувати цю енергію протягом всієї доби.

      Навколо дивної споруди збираються студенти. Дерево обладнано шістьма роз'ємами для зарядки приладів, проти поки працюють лише два. Після розробки детального креслення, автори зіткнулися с проблемою – створенням крони дерева, адже туди кріпляться п’ять сонячних панелей, які мають знаходитися на одному рівні під однаковим кутом до сонця. Для цього зробили 3D макет, він значно менше від оригіналу. Сонячне дерево - це лише перший експонат парку Науки та Техніки розповів ректор політеху Євгеній Сокіл. Наразі вже збирають ще три подібних деревця. Незабаром для них зроблять штучну галявину із зеленого ковроліну та почнуть висадку.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола