Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Що робити, якщо вам будинок пошкоджений або зруйнований через війну?

зруйноване житло Нажаль, багато українців втратили своє майно через агресивні дії окупантів рф. Експерти кажуть, що багато тисяч сімей залишилися без даху над головою. В цій статті ми детально розглянемо це питання, а також розповімо,  що робити у випадку якщо ваш будинок пошкоджений або зруйнований і як відшкодувати збитки? 

24 лютого 2022 року рф розпочала широкомасштабну війну проти України. Через це багато людей втратили своє майно. Багато сімей залишились без свого дому. Наразі державою передбачено відшкодування за зруйноване житло. Але далеко не всі люди знають, що саме треба робити у таких випадках. 

Що робити якщо ви втратили своє житло через агресію з боку рф?

Експерти закликають, у першу чергу, зберегти всі документи на майно та квитанції на техніку. Це доказ того, що втрачене мано саме ваше. 

У разі руйнування чи пожежі слід викликати працівників ДСНС. Працівники даної служби усунуть наслідки руйнування,  також зафіксують та складуть акт про пошкоджене майно. Обов'язково заберіть копію цього акта. Також варто звернутися до районної державної адміністрації, щоб її представники обстежили будівлю і документально зафіксували ушкодження.  

Варто зазначити, що актуальну інформацію та новини ви завжди можете відслідковувати на спеціалізованих ресурсах. Але слід дуже уважно відноситися до вибору інформаційних ресурсів. До прикладу ви можете читати прозорі та актуальні новости Украины на цьому сайті myc.news. 

Ваші сусіди – це ваші свідки. Ви також як сусід є свідком. Тому цей акт ви можете скласти разом. Пошкоджений будинок бажано сфотографувати або зняти на відео. Всі фото і відео докази вам знадобляться. 

Зверніться до правоохоронних органів та подайте заяву про злочин. Варто надати всі доказові матеріали. Вони знадобляться для подальших стягнень репарацій з країни агресора. 

Ви також можете зателефонувати на гарячі урядові лінії, щоб отримати всю інформацію відносно цього питання. 

Психологічна допомога 

Експерти також говорять про те, що після руйнування і втрати майна дуже часто людям потрібна психологічна допомога. Наразі у багатьох містах працюють штаби психологів, які надають свої консультації абсолютно безкоштовно. 

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що відшкодувати збитки все ж таки можна. Якщо ви будете чітко діяти за вказаним алгоритмом, ви зможете отримати позитивний результат  цій справі. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Почему корейская косметика лучшая?

14.11.2014
1386830076 992Наверняка, многие девушки уже обратили внимание на то, что на украинских прилавках косметических...
Подробнее...

Харьковский бренд “Betterson” выпускающий дизайнерские аксессуары из натуральной кожи

31.03.2016
чехлыЗа последние несколько лет в Украине образовались десятки, а то и сотни мастеров...
Подробнее...

Украинцы не знают чем кормить своих собак

17.12.2015
корм для собакМедики в ветеринарных клиниках отмечают, многие хозяева собак не имеют представления, как...
Подробнее...

Футбол для ребенка: профессия или увлечение?

19.10.2019
детский футболСтатистика показывает, что на данный момент многие родители выбирают для своих детей такой вид...
Подробнее...

Как бороться с бессонницей?

17.11.2015
К сожалению, как показывает практика, 35% украинцев страдают от бессонницы. Медицинские...
Подробнее...