Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як стати волонтером?

630_360_1507935892-9071.jpg24 лютого змінило життя кожного українця раз і назавжди. Але попри все можна сміливо сказати, що абсолютно всі українці стали єдиними у боротьбі з агресором. Наразі, кожен робить ту чи іншу справу для спільної перемоги. І саме в цьому сила українського народу. 

Експерти розповідають, що з початку повномасштабної війни в Україні дуже багато людей стали волонтерами. Але й зараз багато українців цікавляться, як можна стати волонтером і допомагати своїй країні. Це питання ми розглянемо у цій статті.

 Наразі багато людей вносять дуже велику частку допомоги, до прикладу меценат Александр Чердак. І ви також можете стати волонтером і допомагати своїй державі. 

Як стати волонтером в Україні?

Варто зазначити, що в Україні немає єдиного державного реєстр волонтерів. Тому, щоб стати волонтером дозвіл чи державна реєстрація непотрібні. Наразі ви можете волонтерити як самостійно, так і стати членом волонтерської групи чи організації. 

Перед тим як обрати волонтерську групу чи організацію, щоб стати волонтером, варто проаналізувати, що саме ви вмієте і де будете найбільш ефективними. До прикладу, якщо ви вмієте готувати, то готуєте, якщо водити машину, то можете розвозити гуманітарну допомогу і таке інше. Щоб бути максимально ефективним, не треба брати на себе дуже багато завдань. 

Якщо ви стали волонтером, ви можете допомагати як фізично (готувати, водити авто, розвозити гуманітарну допомогу, допомагати сусідам похилого віку і т.і.) або фінансово. Тут важливо пам'ятати, що ви можете збирати кошти на свою, особисту картку, але вона не має використовуватися для ваших особистих потреб. Деяки банки пропонують оформлення спеціальних волонтерських карт. Під час війни це дозволить скасувати комісії. 

Як допомагати якщо ти не волонтер?

Варто звернути увагу, що не обов'язково бути волонтером, щоб допомагати своїй державі. Ви завжди можете внести свою частку. До прикладу, ви можете працювати і донатити кошти, допомагати постраждалим тваринам, дбати про людей літнього віку, брати участь у благодійних акціях і т.і.

Із всього вищезазначеного можна зробити висновок, що допомагати своїй державі можна не тільки волонтерством. Кожен українець, який працює, допомагає, дбає про інших вже вносить свою частку допомогу в спільну перемогу. Але якщо ви все ж таки бажаєте стати волонтером, ви можете прийти в будь яку волонтерську організацію і стати волонтером.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как выбрать отель: самые важные критерии и советы

11.04.2014
hotel-viewМногие специалисты, а также опытные туристы сообщают, что правильный выбор отеля – залог...
Подробнее...

Модные люстры 2014

11.06.2014
post-107775-0-72772300-1392020823 thumbСветильные приборы способны не только выполнять свои целевые задачи, но и украсить и преобразить...
Подробнее...

Правильно размещенная кровать - залог крепкого сна

07.08.2014
modern spalaya 8Однозначного ответа на то, какой должна быть идеальная спальня, нет. Для кого-то это светлое и...
Подробнее...

Виниловые пластинки – где купить?

08.10.2019
shopping 01Современные технологии намного упрощают жизнь человека: в интернете можно заказать еду, вызвать...
Подробнее...

Вечернее платье: сложности выбора

25.03.2015
-------9Если у Вас скоро знаменательное мероприятия и Вам необходимо приобрести платье, следует...
Подробнее...