Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Тривожність під час війни: як заспокоїтися?

тривожністьБагато українців зіткнулися з таким поняттям як тривожність під час війни. Це і не дивно, так як більшість людей перебувала і перебуває в дуже суворих психологічних і фізичних умовах. До всього цього, до війни ніхто не буває готовим, тому що людина не перебувала ніколи в таких умовах. В цій статті ми детально розглянемо питання тривожності під час війни, а також розповімо, як справитися з такою проблемою.

Що таке тривога і чим вона викликана?

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабну війну проти України. Абсолютно всі українці зіткнулися з таким поняттям і відчуттям як «тривожність». Це і не дивно, кожен українець уперше в житті почув тривожну сирену, звуки вибухів і пострілів, перебував у сховищах або підвалах. Це все неминуче впливає на психіку як дорослої людини, так і дитини. 

Також у людей виникає тривога через невизначеність у майбутньому. Люди дезорієнтовані, вони не можуть нічого планувати чи спрогнозувати. Наразі людина не може вплинути на ситуацію самостійно і контролювати ситуацію. 

Як подолати тривожність і заспокоюватися? 

Найбільш дієвою практикою є проста розмова з близькою людиною. Вам просто необхідно розповісти, що вас тривожить. Якщо вам нема з ким поговорити, ви можете записувати свої думки у щоденник. 

Також, багато українців зараз постійно читають новини. Експерти рекомендують читати новини тільки на перевірених ресурсах, до прикладу тут новости Украины. Також треба дозувати процес споживання новин. Виділить собі трохи часу раз або два в день на читання новин. Пам'ятайте, що краще не читати новини перед сном. 

Психологи рекомендують виконувати практику майбутнього. Ви повинні собі говорити, запевнювати, що це також пройде. Час іде і навіть самі складні події проходять. Можливо така практика вас заспокоїть і дасть впевненість на майбутнє. 

Відслідковуйте свої думки. Якщо ви розумієте, що постійно думаєте про погане, спробуйте переключити свій хід думок на позитив. Спочатку це буде складно, але потім ви навчитесь це робити.  

Із всього вище зазначеного можна зробити висновок, що тривожність виникає і виникала у більшості українців і це нормальна реакція організму на ті події, які відбулися і відбуваються у країні.  Щоб нормалізувати свій стан, необхідно взяти до уваги і практикувати рекомендації, як були зазначені вище. Тоді ви зможете стабілізувати свій психологічний стан і прийти у норму. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как правильно выбрать трость для ходьбы?

10.08.2020
тростьМногие врачи и специалисты не перестают говорить о том, какие нагрузки порой приходят на наши...
Подробнее...

Особенности отправки документов почтой

22.05.2015
 mailЕсли у Вас имеются ценные или важные бумаги, которые передать лично в руки другому человеку не...
Подробнее...

Массажное кресло – выбираем лучший вариант из множества доступных

20.07.2019
-0790--098767890Буквально каких-то пять лет назад о собственном домашнем массажисте не могли мечтать даже очень...
Подробнее...

Пластик для 3d-принтера: PLA или ABS?

17.02.2015
abs Если бы несколько десятилетий тому назад один человек сказал другому, что в будущем люди смогут...
Подробнее...

Диван-трансформер: новые возможности для небольших помещений

31.05.2015
08767890-09877890-098Современный рынок предлагают самую различную мебель. Не исключением является и...
Подробнее...