Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Тривожність під час війни: як заспокоїтися?

тривожністьБагато українців зіткнулися з таким поняттям як тривожність під час війни. Це і не дивно, так як більшість людей перебувала і перебуває в дуже суворих психологічних і фізичних умовах. До всього цього, до війни ніхто не буває готовим, тому що людина не перебувала ніколи в таких умовах. В цій статті ми детально розглянемо питання тривожності під час війни, а також розповімо, як справитися з такою проблемою.

Що таке тривога і чим вона викликана?

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабну війну проти України. Абсолютно всі українці зіткнулися з таким поняттям і відчуттям як «тривожність». Це і не дивно, кожен українець уперше в житті почув тривожну сирену, звуки вибухів і пострілів, перебував у сховищах або підвалах. Це все неминуче впливає на психіку як дорослої людини, так і дитини. 

Також у людей виникає тривога через невизначеність у майбутньому. Люди дезорієнтовані, вони не можуть нічого планувати чи спрогнозувати. Наразі людина не може вплинути на ситуацію самостійно і контролювати ситуацію. 

Як подолати тривожність і заспокоюватися? 

Найбільш дієвою практикою є проста розмова з близькою людиною. Вам просто необхідно розповісти, що вас тривожить. Якщо вам нема з ким поговорити, ви можете записувати свої думки у щоденник. 

Також, багато українців зараз постійно читають новини. Експерти рекомендують читати новини тільки на перевірених ресурсах, до прикладу тут новости Украины. Також треба дозувати процес споживання новин. Виділить собі трохи часу раз або два в день на читання новин. Пам'ятайте, що краще не читати новини перед сном. 

Психологи рекомендують виконувати практику майбутнього. Ви повинні собі говорити, запевнювати, що це також пройде. Час іде і навіть самі складні події проходять. Можливо така практика вас заспокоїть і дасть впевненість на майбутнє. 

Відслідковуйте свої думки. Якщо ви розумієте, що постійно думаєте про погане, спробуйте переключити свій хід думок на позитив. Спочатку це буде складно, але потім ви навчитесь це робити.  

Із всього вище зазначеного можна зробити висновок, що тривожність виникає і виникала у більшості українців і це нормальна реакція організму на ті події, які відбулися і відбуваються у країні.  Щоб нормалізувати свій стан, необхідно взяти до уваги і практикувати рекомендації, як були зазначені вище. Тоді ви зможете стабілізувати свій психологічний стан і прийти у норму. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как легко и быстро подготовиться к сдаче ПДД?

09.02.2021
ПДДПеред тем как стать полноправным участником дорожного движения, вам необходимо пройти обучение и...
Подробнее...

Бюджетный ремонт туалета

04.11.2015
ремонт туалетаМногие люди ошибочно считают, что ремонтные работы сейчас обходятся очень дорого, поэтому решают...
Подробнее...

Особенности выбора автомобильного видеорегистратора

24.10.2019
98f79fc23715e92ae1802ac6c03016afСпециализированные производители не перестают удивлять автовладельцев качественными и...
Подробнее...

Почему нужно использовать доски объявлений для рекламы?

06.03.2020
доска объявленийМы живем в эру цифровых технологий, поэтому практически все сферы жизни задействованы и...
Подробнее...

Аренда квартиры посуточно - как избежать рисков

03.02.2015
9798989Как показывает практика, на рынке недвижимости случается очень много ситуаций, которые связанные...
Подробнее...