Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Трускавець - унікальний курорт України

383830090

Якщо Ви хочете відвідати Прикарпаття, то Ви обов'язково повинні приїхати до Трускавця. Трускавець - це справжня перлина, де має побувати кожна людина, незалежно, від того, в якій країні вона живе. Трускавець - це унікальний український курорт, який знаходиться в самому мальовничому місці, на висоті 400 метрів над рівнем моря.

Трускавець - унікальний курорт України

Приїжджають люди в Трускавець для того, щоб оздоровиться і відпочити. Це й не дивно, адже курорт розташований в місці, де буквально все тоне у зелені. У цьому випадку Ви можете щодня дихати найчистішим повітрям, який наповнений озоном. До всього цього, оздоровлювати Ваш організм буде також і найчистіша і цілюща мінеральна вода. Все це створює ідеальні умови для оздоровлення та чудового відпочинку.

Перед тим як відправиться в Трускавець, слід подбати про те, де саме Вам доведеться жити. На щастя, інфраструктура міста розвинена дуже добре і Трускавець готель можна знайти без зайвих проблем. Фахівці ж радять завчасно подбати про бронювання номера, тому що потік туристів спостерігається цілий рік.

Необхідно відзначити, що на території Трускавця діє десятки джерел мінеральних вод. Про води, що течуть у Трускавці, складають і розповідають легенди. За словами місцевих жителів, жива вода може лікувати безліч хвороб. Саме тому сюди так часто приїжджають туристи з усього світу. Найбільш популярна вважається мінеральна вода «Нафтуся». Проходити лікування завдяки цій воді можна виключно в Трускавці, так як в іншому місці вона не поширюється. 

Фахівці радять пити воду прямо в бювету, так як під час контакту води з повітрям вона швидко втрачає свої цілющі властивості. Потрібно відзначити, що Трускавець відомий не тільки своїми мінеральними водами, але і цілющими грязями. 

Тэги: Здоровье


Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Курьерская доставка — надежность и быстрота

02.04.2015
91421249 avaМногие согласятся, что на данный момент достаточно сложно справится без такой услуги как...
Подробнее...

День Святого Валентина в Украине

09.02.2015
1360738762 0031.430x323День Святого Валентина – это праздник любви, который охотно праздную многие люди в Украине. Это...
Подробнее...

Как найти и купить коммерческое помещение?

29.03.2015
comm stroi170-140Многие специалисты говорят о том, что в теории приобретение коммерческой недвижимости должно...
Подробнее...

Красный цвет в интерьере кухни: стильно и ярко

17.12.2014
black-redМногие считают, что красный цвет в интерьере – это цвет агрессии, который только пагубно...
Подробнее...

Жители Харькова отказываются от покупного хлеба

15.07.2015
выпечкаЦены на хлеб выросли и харьковские жители начали отказываться от большого объема хлеба, который...
Подробнее...